Strona główna
Kontakt
Powrót na górę

www

Strony www

Nowoczesna strona internetowa łączy w sobie walory estetyczne z intuicyjnością obsługi i funkcjonalnością. Serwis musi być przyjazny dla użytkownika i dla urządzeń mobilnych, a szybkie ładowanie i interaktywność to dziś oczywistość. Przygotowujemy indywidualne projekty pod każde zamówienie, uwzględniając branżę/tematykę, grupę docelową strony i preferencje Klienta. Dbamy o UX, SEO i sugerujemy optymalne rozwiązania (np. one page, brak paginacji itd.), które sprawdzą się na Twojej stronie.

Sklepy internetowe

Współczesna sprzedaż w zasadzie przeniosła się do Internetu. Konkurencja jest ogromna, dlatego prowadząc sklep internetowy należy zadbać, by był on w 100% wygodny dla użytkownika, ale też łatwy w obsłudze dla właściciela (przyjazny panel administracyjny, opcje automatyzacji itp.). Projektujemy sklepy internetowe, które są mega intuicyjne w obsłudze oraz sprawnie działają na urządzeniach mobilnych. Stosujemy rozwiązania, które podnoszą wydajność i bezawaryjność sklepu online oraz poprawiają jego widoczność w wyszukiwarkach. Projektowane przez nas sklepy internetowe wyróżniają się też błyskotliwie zaprojektowanym designem.

Landing page

Landing page to specjalna strona internetowa (lub podstrona większego serwisu), która otwiera się po kliknięciu w link odsyłający i ma na celu wywołać określoną konwersję. Landing page nie jest zwykłą stroną, to agent specjalny, który ma tylko chwilę na to, aby wypełnić misję – przekonać użytkownika do wykonania konkretnej akcji. Tworzymy skuteczne strony typu landing page, wykorzystując znajomość zasad ich działania i dobierając indywidualnie najlepsze rozwiązania do każdego zlecenia.

SEO

Działania w zakresie SEO, czyli optymalizacji stron internetowych pod wyszukiwarki jest niezbędne, jeśli chcemy (a chcemy!), by nasza strona znajdowała się wysoko na liście wyników wyszukiwania. Zależy to nie tylko od treści zamieszczonych na stronie, ale też aspektów technicznych i kwestii UX (user experience). Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem stron internetowych tak, aby były one jak najlepiej widoczne w Internecie. Dbamy o ich prawidłową strukturę, optymalną nawigację, mobilność, szybkość i dostępność. Warto się o to zatroszczyć, gdyż liczba odwiedzin na stronie w prosty sposób przekłada się na szeroko pojęty rozwój firmy.

Kontakt

Czekamy na kontakt

Mateusz Teodorczyk

New Business Manager

Gdzie jesteśmy ?

Współpracowaliśmy z

Zamknij