Strona główna
Kontakt
Powrót na górę

Wizualizacja 3D

Archiektura

Wizualizacje architektoniczne 3D z ogromną precyzją prezentują, jak finalnie wyglądać będzie planowana inwestycja budowlana. Realistyczne wizualizacje 3D są bardzo pomocne już w trakcie wykonywania projektu, a następnie podczas poszukiwania inwestorów czy też nabywców domu czy mieszkania. Nieprzecenioną zaletą wizualizacji architektonicznych tego typu jest ich szczegółowość i realizm, dzięki którym odnosi się wrażenie, że oglądamy fotografię istniejącego już obiektu, a nie jego projekcję. Wizualizacje 3D obejmują elewacje zewnętrzne budynków oraz zagospodarowanie przylegającego terenu.

Wnętrz

Wizualizacje 3D to dokonały sposób, aby tchnąć życie w projekt aranżacji wnętrz, który laikom może niewiele mówić. Tymczasem przełożenie technicznego projektu na plastyczny, trójwymiarowy obraz, który jest wypełniony barwami, fakturami i kształtami odsłania piękno i funkcjonalność zaprojektowanego wnętrza. W ten sposób można wizualizować wykończenie i zaaranżowanie nie tylko mieszkań, ale też pomieszczeń biurowych czy przemysłowych. Głęboki fotorealizm cechujący wizualizacje 3D pozwala biurom projektowym nie tylko przyciągnąć klientów, ale też przekonać ich do wybrania jednego z proponowanych projektów.

Produkt

Wizualizacja produktu przy użyciu techniki 3D pomaga zaprezentować go od jak najlepszej strony. Trójwymiarowa, wirtualna rzeczywistość może wyeksponować zalety produktu oraz skierować uwagę odbiorcy na to, co go wyróżnia na tle setek czy tysięcy podobnych produktów. Firmy cenią sobie możliwości prezentacji, które często są niedostępne czy bardzo trudne do osiągnięcia w przypadku wykonywania nawet bardzo zaawansowanej sesji fotograficznej. Co więcej, koszty stworzenia profesjonalnej wizualizacji 3D są niższe a wykreowany materiał można wykorzystywać w innych projektach promocyjnych. Wizualizacje 3D sprawdzają się zarówno na etapie wprowadzania produktu na rynek, jak i w celu zwiększenia jego sprzedaży.

Stoiska targowe

Wizualizacje 3D są wykorzystywane do zaprezentowania wyglądu i funkcjonalności zaprojektowanych stoisk targowych. Fotorealistyczna wizualizacja 3D umożliwia klientowi dokładne wyobrażenie sobie, jak zaaranżowana i zagospodarowana zostanie przestrzeń stoiska. Co więcej, wizualizacja pozwala na zgłoszenie przez zamawiającego potrzeby dokonania ewentualnych zmian wtedy, gdy nie jest na to jeszcze za późno. Wizualizacje tego typu przygotowywane są w kilku różnych rzutach, dzięki czemu projekt oraz wszystkie jego szczegóły są dobrze widoczne.

Wizualizacja 360

Ciekawym narzędziem marketingowym jest wizualizacja 360 stopni, której zasada działania jest analogiczna do fotograficznej panoramy 360. Taki sposób prezentacji idealnie nadaje się do przedstawienia projektu architektonicznego, aranżacji wnętrza, ale też np. do pokazania, jak dany produkt będzie wyglądał po zdjęciu z półki sklepowej i umieszczeniu w miejscu docelowym. Wizualizacje 360 mogą mieć różny zakres, obejmując: całą przestrzeń (wizualizacje sferyczne), przestrzeń 360 stopni na jednym poziomie (wizualizacje dookólne) lub jej fragment (wizualizacje częściowe). Wizualizacja 360 jest o tyle niepowtarzalna, że daje ogromne poczucie realności oglądanego obrazu – widz ma wrażenie, że on sam znajduje się w danej przestrzeni i rozgląda dookoła.

Kontakt

Czekamy na kontakt

Mateusz Teodorczyk

New Business Manager

Gdzie jesteśmy ?

Współpracowaliśmy z

Zamknij