Strona główna
Kontakt
Powrót na górę

Video

Film reklamowy

Film reklamowy to nadal bardzo popularne narzędzie promocji, a obok tradycyjnego kanału emisji, czyli telewizji, reklamy video zyskały bardziej dostępny i znacznie tańszy kanał – Internet. Dlatego obecnie nagrywanie profesjonalnych filmów reklamowych ma sens także w przypadku mniejszych firm i dopiero wchodzących na rynek marek. Tworząc filmy reklamowe, opracowujemy oryginalny scenariusz, który realizuje cele projektu i skierowany jest do określonej grupy docelowej. Obok warstwy koncepcyjnej kluczowe jest także wykonanie – posiadamy profesjonalny sprzęt, który pozwala tworzyć ciekawe efekty i nagrywać niecodzienne ujęcia (np. za pomocą drona).

Film wizerunkowy

Film wizerunkowy stosowany w biznesie służy umacnianiu i kreowaniu wizerunku firmy, prezentacji jej usług i produktów, ale też jej historii, realizowanych przez nią wartości czy planowanych inwestycji. Jak widać film wizerunkowy musi udźwignąć wiele, jednak pojawia się tu ryzyko, że przeładowana informacjami i obrazami produkcja szybko znudzi widza. Dlatego kluczowe jest tu stosowanie prostych, czytelnych komunikatów, atrakcyjnych środków przekazu oraz wcielenie w życie naprawdę dobrego scenariusza.

Film korporacyjny

Filmy korporacyjne stanowią sprawdzony sposób na promocję dużych firm i budowanie ich pozytywnego wizerunku. Znajdują zastosowanie zarówno w komunikacji z obecnymi i potencjalnymi klientami, kontrahentami czy „otoczeniem” przedsiębiorstwa, a także w komunikacji wewnętrznej firmy, stanowiąc narzędzie motywacyjne.

Film produktowy

Film produktowy ma jeden cel – prezentuje dany produkt, uwydatnia jego zalety i ma obudzić nieodpartą chęć nabycia tej właśnie rzeczy. Tu zdecydowanie liczą się kwestie techniczne: zaawansowany sprzęt, innowacyjne rozwiązania i wysokie kwalifikacje ekipy filmowej. Druga połowa sukcesu zależy od trafionego pomysłu. Przykładowo zabawny scenariusz, nieschematyczne podejście do tematu czy zaskakująca puenta – to przytrzyma uwagę widza do końca filmu i stworzy w jego świadomości pozytywne skojarzenia z produktem. Mamy doświadczenie w kreowaniu takich rozwiązań i z pasją poszerzymy je o kolejną produkcję.

 

Relacja z eventów

Filmy relacjonujące różnego typu eventy stanowią specyficzny rodzaj produkcji. Na imprezach z reguły dużo się dzieje, są tłumy i niepowtarzalny klimat, który niełatwo jest oddać za pomocą zwykłego nagrania. Na szczęście fachowcy, w tym, nieskromnie mówiąc, my, znają sposoby na to, by uchwycić i przekazać dalej to, co nieuchwytne. Ważne jest też, by nie pozostać w konwencji reportażu, relacja z eventu powinna bowiem łączyć elementy informacyjne z promocyjnymi, tworząc wybuchową mieszankę.

Filmowanie z powietrza

Trwa boom na filmowanie z powietrza przy użyciu drona. Aby taki projekt się powiódł, niezbędny jest zarówno wysokiej klasy sprzęt, jak i ekipa, która zna się na jego obsłudze i nagrywaniu materiału nadającego się do dalszej obróbki. Filmy z lotu ptaka to ciekawy element filmu reklamowego czy promocyjnego różnego typu przedsiębiorstw (np. produkcyjnych, transportowych), miejsc związanych z wypoczynkiem (hoteli, kurortów, stoków narciarskich itp.), miast, regionów, imprez sportowych i kulturalnych itd. itd. Jedno jest pewne – nasz zespół poradzi sobie z każdą powietrzną misją. 

Kontakt

Czekamy na kontakt

Mateusz Teodorczyk

New Business Manager

Gdzie jesteśmy ?

Współpracowaliśmy z

Zamknij