Strona główna
Kontakt
Powrót na górę

Branding

Identyfikacja wizualna

Na identyfikację wizualną marki składa się szereg elementów, dzięki którym dana marka jest łatwa do odróżnienia od wielu innych, konkurencyjnych podmiotów. Aby wykreować spójny, wyrazisty wizerunek, należy zastosować rozmaite narzędzia marketingowe i stworzyć nową jakość, która będzie obecna w każdym wizualnym aspekcie funkcjonowania marki. Tworzymy poszczególne elementy, jak i całe koherentne systemy identyfikacji wizualnej – począwszy od logotypu, stosowanych w różnych miejscach kolorystyki i kroju pisma, przez wygląd opakowań i szatę graficzną materiałów reklamowych aż po ubiór pracowników, oznaczenie siedziby czy wygląd stoisk targowych. 

Projektowanie opakowań

Opakowanie produktu obok aspektów funkcjonalnych, powinno przede wszystkim przyciągać wzrok, wyróżniać produkt na tle wielu innych podobnych towarów i „sprzedawać”. Musi z jednej strony informować o swojej zawartości, podkreślać jej zalety, a jednocześnie być spójnym z przyjętą identyfikacją wizualną marki. Przygotowujemy nowatorskie i skuteczne projekty opakowań, tworzymy opakowania dla całych linii produktów oraz odświeżamy projekty opakowań, które opatrzyły się klientom i pozostały daleko w tyle za aktualnymi trendami.

Katalog

Szata graficzna firmowych katalogów, folderów czy broszur powinna budzić zainteresowanie odbiorców, ale też wpisywać się w kreowany wizerunek firmy. Stworzenie nietuzinkowego projektu katalogu obejmuje prace nad jego koncepcją, formą graficzną i layoutem. Zawsze przedstawiamy Klientom kilka różnych wersji projektowanych katalogów. 

Kontakt

Czekamy na kontakt

Mateusz Teodorczyk

New Business Manager

Gdzie jesteśmy ?

Współpracowaliśmy z

Zamknij