Strona główna
Kontakt
Powrót na górę

Animacja produktowa

Animacja produktowa 3D to wyjątkowo efektowny sposób na zaprezentowanie i promocję produktu. Dzięki tej technice animacji możliwe jest bardzo precyzyjne pokazanie istotnych detali, które przy zwykłym oglądzie rzeczy mogą pozostać niezauważone. Animacja produktowa 3D daje też szerokie pole do sugestywnego przedstawienia zasad działania produktu i relacji między jego ruchomymi częściami. Dlatego animacje tego typu są przygotowywane nie tylko na potrzeby reklamy (kierowane do konsumentów), ale także w celu przekonania o zaletach produktu potencjalnych inwestorów na etapie przedprodukcyjnym.

Architektoniczna i wnętrz

Animacja 3D to bardzo plastyczna metoda na to, by pokazać, jak projekt budynku czy wnętrza będzie wyglądał w rzeczywistości. Dzięki animacji 3D potencjalny inwestor czy ostateczny nabywca może zobaczyć, jak będą się prezentowały szczegóły zaprojektowanych przestrzeni, oglądając je z różnych perspektyw. W animacji architektonicznej oraz animacji wnętrz kluczowa jest wysoka jakość i maksymalny realizm wszystkich przedstawianych elementów i co oczywiste wierne oddanie tego, co przedstawia surowy projekt (z uwzględnieniem planu zagospodarowania terenu). Animacje 3D tego rodzaju zamawiają architekci, projektanci wnętrz, deweloperzy, ale też klienci indywidualni.

Animacja postaci

Animowane postaci stworzone w 3D ożywiają filmy reklamowe i mogą być mocnym elementem budowania wizerunku marki. To jak postać wygląda, jak się porusza i co robi, zależy tylko od samej koncepcji, ponieważ możliwości oferowane przez technikę 3D są olbrzymie. Postać może wyglądać jak żywy człowiek albo jak bohater z kreskówki, a stworzenie dowolnej scenerii i uzyskanie spektakularnych efektów nie stanowi żadnego problemu (poza kwestią czasu realizacji zlecenia).

Animacja historyczna

Animacja 3D może być z powodzeniem stosowana nie tylko w produkcjach czysto komercyjnych. Animacja historyczna, która realizuje cele edukacyjne, również dużo zyskuje, jeśli zrealizowana jest w technice 3D. Przede wszystkim zapewnia ona niesamowity realizm postaci i wydarzeń, a widowiskowe efekty specjalne z reguły łatwiej i taniej jest wykonać w wirtualnej niż w prawdziwej rzeczywistości. Historyczna animacja 3D to też świetny sposób na promocję miasta czy regionu – tematyka, która często wydaje się nudna, zwłaszcza młodym odbiorcom, może w ten sposób zostać przedstawiona w bardzo atrakcyjny sposób.

Animacja przemysłowa

Technika animacji 3D znajduje bardzo ciekawe zastosowanie w branży przemysłowej. Pozwala ona w hiperrealistyczny sposób zaprezentować działanie urządzeń czy przebieg całego procesu produkcyjnego, dlatego świetnie nadaje się zarówno na potrzeby szkoleniowe, jak i na etapie poszukiwania klientów czy partnerów biznesowych. Ponadto przemysłowa animacja 3D sprawia, że nawet najbardziej innowacyjna technologia może być przedstawiona i wyjaśniona w prosty, zrozumiały sposób potencjalnym inwestorom – i to bez produkowania prototypu.

Kontakt

Czekamy na kontakt

Mateusz Teodorczyk

New Business Manager

Gdzie jesteśmy ?

Współpracowaliśmy z

Zamknij