Strona główna
Kontakt
Powrót na górę

O NAS

Współpracowaliśmy z

O Nas

Jesteśmy Big Fish. Agencja reklamowa Big Fish. Nie musimy mówić, że kochamy to, co robimy zawodowo, że praca jest naszym hobby, któremu całkowicie się oddajemy albo że stale się rozwijamy i pniemy na wyżyny wizualno-koncepcyjnych możliwości. Bo to akurat widać w naszych realizacjach (zajrzyj do Portfolio).

Moglibyśmy też napisać, że jesteśmy zespołem doświadczonych, ale młodych i energicznych specjalistów od projektów kreatywnych (czy coś w tym stylu), ale przecież nie to interesuje potencjalnego Klienta, czyli Ciebie. Klient chce tylko wiedzieć: 1) co możemy dla niego zrobić? i 2) czy zrobimy to dobrze? Rzeczowo więc odpowiadamy: 1) Zrobimy wszystko, co znajdziesz w zakładce Usługi, 2) Ooo, tak! (tu ponownie niedowiarków odsyłamy do Portfolio). Uff, tak to jest, gdy trzeba pisać, kiedy nam dużo łatwiej byłoby wszystko zwizualizować:)

Jak pracujemy? Cóż, lubimy konkrety. Konkretne wyzwania i błyskotliwe rozwiązania. Aby to się powiodło, zawsze wychodzimy od szczerej, dogłębnej rozmowy z Klientem – musimy wiedzieć i czuć, co będziemy chcieli wspólnie osiągnąć.

Dialog towarzyszy nam od pierwszego spotkania z Klientem aż do sfinalizowania projektu. Słuchamy Klienta, koncentrując się na jego grupie docelowej. Tworzymy precyzyjny brief, rozrysowujemy storyboardy i urządzamy nieziemskie burze mózgów. Sięgamy po nowatorskie rozwiązania i innowacyjne narzędzia marketingowe, ale nie boimy się czerpać też z tego, co sprawdzone i zwyczajnie dobre. Tak powstają awangardowe projekty, dzięki którym marki zyskują nowych fanów, a firmy rosną w siłę. Zapraszamy w rejs z Big Fish, po którym nic nie będzie już wyglądać tak samo.

Blog

Najnowsze wpisy na naszym blogu

Kontakt

Czekamy na kontakt

Mateusz Teodorczyk

New Business Manager

Gdzie jesteśmy ?

Zamknij